czwartek, 2 stycznia 2014

Reportaż Sylwestrowo-Świąteczny

Na samym początku chciałabym Wam złożyć życzenia: 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Przede wszystkim tego, aby ten 2014, był lepszy od tego z 13 :) Spełnienia marzeń, które dodadzą Wam skrzydeł! Pociechy ze swoich malutkich szkrabów! Zdrówka, które pozwoli Wam dążyć do wyznaczonych celów, a do tego wszystkiego siły i cierpliwości! Życzę Wam też uśmiechu, żebyście mogli powiedzieć na koniec roku ze szczerym uśmiechem, że to był naprawdę udany Rok! - Tego wszystkiego Wam , sobie i Swojej całej rodzince życzę.

Czas Świąt minął u Nas bardzo szybko i pracowicie. Przygotowania trwały pełną parą, a także dużo rzeczy zostało na ostatnią chwilę, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Prezenty dotarły na czas, a obdarowane osoby były zadowolone z podarków. Amelka (nasz mały Mikołajek) w pierwsze swoje pierwsze Święta była w miarę spokojna mimo tego, że Mikołaj podarował jej też ósmego ząbka. 
Była cały czas uśmiechnięta mimo swojego zmęczenia, a także bólu, który towarzyszył w chwili wybijania się ząbka. Mikołaj to docenił i obdarował ją ogromną ilością zabawek, a także ubranek. Dodatkowo nasza mała modeleczka wygrała w konkursie u Mamy Kubusia i to naprawdę jest powód do dumy :)
Sylwester też był bardzo udany, a Amelka, jak poszła spać o 21 tak grzecznie spała do 1:00 i nawet fajerwerki jej nie obudziły, a tak bardzo się stresowaliśmy, że ten huk wybudzi naszą księżniczkę ze snu. 
Spędziliśmy go w rodzinnym gronie z moją siostrą, jej mężem, Hanią - ich córeczką i moim bratem :) Było przesympatycznie:)

Cudowna czapeczka mikołajki widoczna na zdjęciu jest cudowna i zrobiła wrażenie na wielu osobach. Jesteśmy bardzo z niej zadowoleni. Wpałam na przemiłą Panią, która tworzy takie dzieła zupełnie ;przypadkiem, ale już dziś wiem, że to nie było jednorazowe spotkanie:) Dziękujemy!
A ciekawskich zapraszamy na profil na facebook-u z uroczymi rzeczami wykonanymi na szydełko do Tess

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz